дивись.info

Порошенко підписав закон, який дозволяє ОТГ сіл приєднуватися до великих міст

Порошенко підписав закон, який дозволяє ОТГ сіл приєднуватися до великих міст

Президент Петро Порошенко підписав закон про внесення змін до закону «Про добровільне об’єднання територіальних громад».

Як повідомляє прес-служба президента, документ був прийнятий Верховною Радою 3 квітня.

Закон дозволяє добровільне приєднання територіальних громад сіл, селищ до територіальних громад міст республіканського (АР Крим), обласного значення, а також визначає порядок такого приєднання.

«Документом закладаються основи вирішення низки питань, пов’язаних із розбудовою інфраструктури великих міст та можливості скористатися результатами соціально-економічних, культурних та інших проектів, які здійснюються за рахунок видаткової частини міського бюджету значної частини населення відповідних сіл та селищ, які працюють у місті і сплачують до його бюджету податки», – повідомили в прес-службі.

Там наголосили, що від об’єднання в одну територіальну громаду виграє як місто-центр, так і села та селища, що є його «супутниками».

Для мешканців останніх стануть доступними більш якісні соціальні, адміністративні, інші послуги, які надаються з місцевого бюджету. Великі міста отримують нові території для розбудови, в тому числі комфортних зелених жилих районів.

Крім того, таке об’єднання стане потужним поштовхом для розвитку приміської інфраструктури: автодоріг, транспорту тощо, зазначили в прес-службі.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.