дивись.info

НАЗК винесло припис Супрун

НАЗК винесло припис Супрун

Колега глави міністерства порушив вимоги закону «Про запобігання корупції».

Національне агентство із запобігання корупції винесло припис виконувачці обов’язків міністра охорони здоров’я Уляні Супрун через конфлікт інтересів у її підопічного. Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

Припис Супрун внесено стосовно директора Українського науково-практичного центру ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин Олександра Ларіна.

За результатами перевірки Агентство встановило, що Ларін порушив вимоги закону «Про запобігання корупції». Він не повідомив МОЗ про перебування протягом тривалого часу у його підпорядкуванні дружини, що потенційно є конфліктом інтересів.

НАЗК вимагає провести службове розслідування та притягнути винну особу до відповідальності.

Натомість, виконуюча обов’язки міністра охорони здоров’я Уляна Супрун заявляє, що попереджала Нацагентство з питань запобігання корупції про конфлікт інтересів у її підопічного ще у жовтні 2017 року.

«10.2017 МОН України перші повідомляємо НАЗК про можливий конфлікт інтересів одному з закладів. 12.2017 – отримуємо лист від НАЗК, що порушень не виявлено. 05.2018 – отримуємо припис від НАЗК про порушення вимог законодавства і вимогу провести службове розслідування», – написала Супрун у Twitter.

Про те, чи буде проводити службове розслідування, та про можливі інші дії Супрун не повідомила.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.