дивись.info

У Львові облаштують ще 18 майданчиків для паркування

У Львові облаштують ще 18 майданчиків для паркування
Фото: Твоє Місто

ЛКП «Львівавтодор» стало переможцем конкурсу з визначення оператора 18-ти майданчиків для паркування, загальною кількістю 526 паркомісць.

З них 8 паркувальних майданчиків у І-шій зоні паркування (центральна частина міста) і 10 майданчиків у ІІ-гій зоні паркування, пише прес-служба ЛМР.

Зокрема, рішенням конкурсного комітету ЛКП «Львівавтодор» став переможцем конкурсу на земельні ділянки для паркування транспортних засобів за адресами: вул. Стефаника (36 паркомісць), вул. Стецька (23 паркомісця), вул. Гребінки (18 паркомісць), вул. Листопадового Чину (12 паркомісць), вул. Підвальна (8 паркомісця), вул. Грушевського (24 паркомісця), вул. Томашівського (9 паркомісць), вул. Менцинського (12 паркомісць), вул. Просвіти (34 паркомісця), вул. В. Великого (50 паркомісць), вул. Пекарська (28 паркомісць), вул. Джерельна (42 паркомісця), вул. Клепарівська (36 паркомісць), вул. Раппапорта (57 паркомісць), вул. Кн. Ольги, 114 (17 паркомісць), вул. Кн. Ольги, 108 (47 паркомісць), вул. Поліська, 2 (59 паркомісць).

«Це 18 майданчиків для паркування, загальною кількістю 526 паркомісць. З них 8 паркувальних майданчиків у І-шій зоні паркування (центральна частина міста) і 10 майданчиків у ІІ-гій зоні. Майданчики у І-шій зоні паркування розпочнуть працювати з 1 липня 2018 р, а майданчики у ІІ-гій зоні — з 1 серпня 2018 р. На цих майданчиках буде встановлено 22 паркомати. По придбанню 7-ми паркоматів ми вже провели тендер і підписали договір із ТзОВ «СЕА Електротехніка». Це найсучасніші паркомати, на яких можна розраховуватися банківською карткою. На решта 15 паркоматів буде оголошено тендер», — повідомив Олексій Хміль, прес-секретар ЛКП «Львівавтодор».

За його словами, зараз проводитимуться ремонтні роботи з облаштування паркувальних майданчиків — нанесення розмітки, встановлення паркоматів, обгородження тощо.

Також буде розроблено паспорти майданчиків за вищезазначеними адресами та погоджено їх з відділом управління превентивної діяльності головного управління національної поліції у Львівській області.

Нагадаємо, вартість паркування у І-шій зоні становить 15 грн, а вартість паркування у ІІ-гій зоні — 5 грн.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.