дивись.info

Як на Львівщині ремонтують одну з найпроблемніших доріг (фото)

Як на Львівщині ремонтують одну з найпроблемніших доріг (фото)

Сьогодні, 7 травня, на Львівщині розпочали поточний ремонт дороги «Дрогобич-Самбір», передає кореспондент Дивись.info.

Як зазначила заступниця голови Львівської облдержадміністрації Ірина Гримак, сьогодні розпочали поточний ремонт дороги Дрогобич-Самбір, загальною протяжністю 25 кілометрів.

«В першу чергу ремонтуватимуть ділянку дороги відтинок 11 кілометрів. Вже завершили перших 6 км в прокладанні основи і нижнього шару асфальту», – пояснила Ірина Гримак.

За її словами, в межах двох тижнів, десь до кінця травня планують завершити повністю виконання робіт, – прокладання верхнього шару асфальту на цих 11 км дороги.

Орієнтовна вартість робіт складає 230 млн. гривень. Ремонт дороги виконує компанія «Онур».

Своєю чергою, інженер, відповідальний за проведення середнього поточного ремонту на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення Нижанковичі-Самбір-Дрогобич-Стрий, Роман Івасівка розповів, що по технічному завданню ремонт включає розпушування існуючого асфальтобетону з добавленням нового матеріалу і прокладання нового асфальту.

За його словами, дорога була у дуже жахливому стані, оскільки більше 20 років тут не проводилося ніякого ремонту крім дрібного ямкового. «По договору гарантійний термін дороги 5 років», – додав інженер.

Фото: Дивись.info.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.