дивись.info

Через страйк авіадиспетчерів у Італії зі Львова скасували авіарейс у Неаполь

Через страйк авіадиспетчерів у Італії зі Львова скасували авіарейс у Неаполь

Рейс у Мілан відправляється за розкладом.

В Італії сьогодні відбувся одноденний страйк авіадиспетчерів, у результаті якого по всій країні було скасовано 721 авіарейс. Частина учасників акції призупинили роботу з 10:00 до 18:00 за місцевим часом, а частина – з 13:00 по 17:00. Зокрема «зупинилися» аеропорти Рима, Мілана, Неаполя, Венеції та Болоньї, про це повідомили у прес-центрі аеропорту «Львів».

В аеропорту «Львів» на час проведення страйку припав рейс у Неаполь авіакомпанії «Ernest Airlines», який довелося скасовувати.

Завдяки працівникам каси аеропорту та кол-центру «Ernest Airlines», загалом вдалося заспокоїти пасажирів та запропонувати кожному з них альтернативний варіант.

астина пасажирів переоформила квитки на наступний рейс Львів-Неаполь 11 травня, ще дехто – на рейс днем скоріше з Києва. Було декілька осіб, які вирішили відмовитись від поїздки і попросили повернути їм вартість квитків.

Також дехто переоформив квитки на інший рейс «Ernest Airlines» №EG 224 з аеропорту «Львів» у Мілан, який відправився сьогодні о 17:25 згідно з графіком.
Станом на 17.30 біля каси «Ernest Airlines» залишалося ще декілька людей, які завершували оформлення прийнятних для них альтернативних варіантів.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.