дивись.info

Турчинов ініціює санкції проти українських ЗМІ за трансляцію «військового параду» у Донецьку

Турчинов ініціює санкції проти українських ЗМІ за трансляцію «військового параду» у Донецьку

Секретар РНБО  Олександр Турчинов заявив, що ініціюватиме розслідування та відповідне запровадження санкцій щодо українських електронних ЗМІ, які 9 травня вели пряму трансляцію «військового параду» з окупованого Донецьку під заголовком «Трансляція з ДНР».

Про це Турчинов написав у Facebook.

За словами Турчинова, з відповідним листом він вже звернувся до СБУ.

«Звернувся з офіційним листом до СБУ щодо розслідування цього правопорушення та внесення електронних ЗМІ, які забезпечували пряму трансляцію “святкування” окупаційних військ Росії в Донецьку, до санкційного списку», – заявив він.

Турчинов зазначив, що в даному випадку  можна говорити «про цілком конкретний злочин – популяризацію терористичної організації».

«Адекватна протидія інформаційній агресії – необхідний та важливий елемент захисту нашої країни. … У цьому випадку не йдеться про свободу слова. Співпраця з терористами, співучасть у терористичній діяльності, популяризація терористичних структур є злочином у будь-якій цивілізованій країні», –  заявив він.

Він нагадав, що у Німеччині та Франції «розробляють та ухвалюють жорсткі законодавчі акти щодо протидії інформаційному тероризму та інформаційним фейкам – у відповідь на російську інформаційну та пропагандистську агресію».

«Зважаючи, що Україна перебуває на передовій у цій війні, нам необхідно негайно імплементувати їх напрацювання та досвід до українського законодавства», – заявив секретар РНБО.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.