дивись.info

У торговому центрі «Форум Львів» повідомили подробиці «замінування»

У торговому центрі «Форум Львів» повідомили подробиці «замінування»
Фото: Варта-1

«Форум Львів» повторно відкрив свої двері відвідувачам вдруге за день о 19:22. ТЦ було закрито 121 хвилин через повідомлення про потенційну загрозу в  торговому центрі, яке після усіх перевірок безпеки виявилося хибним. За фактом правопорушення було відкрито кримінальне провадження.

Про це повідомили у прес-службі ТЦ.

9 травня адміністрація ТРЦ «Форум Львів» отримала підтвердження інформації від поліції міста Львова про потенційну загрозу в торговому центрі «Форум Львів», через анонімний дзвінок. Поліція озвучила, що представники усіх служб, включаючи служби вибухонебезпечної лабораторії, поліції, пожежної безпеки, швидкої допомоги, служби газу та служби електричних мереж виїхали до торгового центру «Форум Львів». Керуючись інструкціями та тісно співпрацюючи з правоохоронними органами, адміністрація застосувала відповідні заходи безпеки.

О 17:21  відвідувачі були повідомлені  про закриття торговельного центру. Евакуацію було розпочато о 17:21  та було завершено о 17:43, коли усі приміщення було повністю звільнено.  Протягом ретельної перевірки приміщень торговельного центру контролюючими органами відвідувачі та працівники ТРЦ «Форум Львів» були у безпеці. Торговий центр було знов відкрито для відвідувачів о 19:22.

Адміністрація ТРЦ «Форум Львів» висловлює свою вдячність відвідувачам та орендарям торгового центру, а також правоохоронним органам за розуміння та співпрацю, що дозволила ТРЦ «Форум Львів» знов відкрити свої двері після свого вимушеного закриття.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.