дивись.info

«Львівспецкомунтранс» виграв тендер на вивезення сміття з міських цвинтарів

«Львівспецкомунтранс» виграв тендер на вивезення сміття з міських цвинтарів

КП «Транспортна фірма «Львівспецкомунтранс» виграло тендер вартістю майже мільйон гривень на вивезення сміття з львівських цвинтарів.

Про це стало відомо із сайту публічних закупівель ProZorro.

Департамент житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради 21 березня оголосив тендер вартістю мільйон 14 тисяч гривень на вивезення сміття із міських кладовищ. На участь в аукціоні зголосилися три компанії – КП «Львівспецкомунтранс», ТОВ «АВЕ Львів» та ТОВ «Спецавтотранс-Львів». Пропозиція КП виявилася найнижчою і становила понад 939 тисяч гривень.

Послуга має надаватися за контейнеровоз схемою. Для вивезення побутових відходів використовуються технічно справні 79 контейнерів місткістю 1100 літрів, які належать КП «Львівспецкомунтранс».

«Львівспецкомунтранс»  – комунальне підприємство, яке у липні 2017 року депутати Львівської міської ради погодили передати у тимчасове управління облдержадміністрації – до 30 червня 2019 року.

Крім того, у період з 1 червня до 4 вересня 2017 року працівники Західного офісу Держаудитслужби проведели ревізію окремих питань фінансово-господарської діяльності ЛКП «Транспортна фірма «Львівспецкомунтранс». Перевірка стосувалась періоду з 1 січня 2014 року до 31 травня 2017 року. За результатами цієї перевірки складено Акт ревізії, який підписано із запереченнями. На думку працівників Західного офісу Держаудитслужби, виявлено фінансових порушень на суму 47 887,9 тис.грн, в тому числі фінансових порушень, що призвели до втрат 41 997,3 тис.грн, нецільове витрачання коштів – 5884,6 тис.грн.

Відтак ЛКП «Транспортна фірма «Львівспецкомунтранс» подало позовну заяву до Львівського окружного адміністративного суду щодо скасування вимоги Західного офісу Держаудитслужби.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.