дивись.info

На Львівщині визначили переможців медіа-марафону

На Львівщині визначили переможців медіа-марафону
Фото: ЛОДА

8 травня у Львівському обласному молодіжному центрі нагородили переможців медіа-марафону #Молодь в курсі.

Про це повідомили в прес-службі ЛОДА.

Впродовж двох тижнів учасники марафону ознайомлювалися із основними темами журналістики та вчилися використовувати отримані знання на практиці, виконуючи завдання. Усі охочі, що стали учасниками марафону, дізналися як писати новини та відрізняти правдиву і неправдиву інформацію, як написати якісний репортаж, робити фотоісторії та навіть про те, де шукати теми, коли зовсім немає ідей.

На кожне виконане завдання марафонівці отримували коментар від команди організаторів із порадами, зауваженнями та настановами.

Кожен учасник марафону, що виконав 80% завдань, отримав сертифікат. А ті, що справились із практичними вправами найкраще та отримали найбільше балів, ще й отримали подарунки від партнерів – брендовану продукцію від телеканалу «ZIK», радіостанції «Львівська хвиля», інформаційної агенції «Вголос» та книжки від Львівської обласної державної адміністрації.

Окрім цього, найкращі роботи учасників публікували в Інтернет-ресурсі «Молодь Львівщини», що була ще одним партнером заходу.

Варто згадати, що до організації цього проекту під керівництвом Вероніки Кашинської долучилися випускники навчальної програми «Стань журналістом у молодіжному просторі». Випускники програми є активними волонтерами-журналістами організації.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.