Тріснутий череп і відкушений язик: у Польщі жорстоко побили українця

142019

Ввечері троє українців поверталися з магазину. Раптово їм перегородили дорогу два автомобілі. З них вийшли шестеро або семеро чоловіків. З багажника вийняли бейсбольні киї і рушили на українців.

Про це пише Gazeta Wyborcza.

Микола, Андрій та Руслан працюють у  Асоціації водних компаній у Глоскові. Займаються консервацією і чищенням меліоративних ровів. Андрій і Руслан працюють від понеділка. Микола приїхав на початку березня. Їм від 45 до 52 років. Асоціація винаймає їм будинок в однієї з мешканок Глоскова.

«Спокійні, виховані і симпатичні, не конфліктували», – говорить про них один з працівників.

Минулого четверга чоловіки пішли до місцевого магазину. Коли виходили з покупками, зачепив їх невідомий чоловік. Дійшло до обміну словами. За версією чоловіків, чоловік сказав, що знає, де вони мешкають, витягнув телефон і десь зателефонував. Чоловіки рушили у напрямку дому. Пройшли кількасот метрів, коли дорогу їм перегородили два автомобілі. З машин вийшли шестеро чи семеро чоловіків. З багажники вийняли бейсбольні киї і рушили на українців. Руслан та Андрій змогли втекти. Нападники наздогнали Миколу. Про те, що трапилося у наступні кілька хвилин, свідчать його поранення.

Чоловіка доправили до відділення інтенсивної терапії у лікарні у Варшаві. У нього тріснутий череп, багато внутрішніх крововиливів і відкушений язик (під час побиття у Миколи стався напад епілепсії). Чекає на результати томографії. Відомо, що коли потрапив до відділення, був нетверезий.

Кримінальну справу веде поліція кримінальна під наглядом прокурора. Ключовими будуть свідчення жертви, але його стан здоров’я не дозволяє провести допит. Наступного дня після нападу правоохоронці опитали його товаришів як свідків  у справі.

«Досі шукаємо нападників, тому не хочемо розголошувати деталі справи», – інформує Ярослав Савіцький від штабу поліції повітової  у П’ясечно. – Зібрані досі матеріали не дозволяють стверджувати чи напад пов’язаний із національністю постраждалих».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: