дивись.info

У Львові виявили підпільні друкарні для друку акцизних марок (фото)

У Львові виявили підпільні друкарні для друку акцизних марок (фото)

Правоохоронц вилучили понад 400 тисяч підроблених марок. За даними правоохоронців акцизні марки використовувались для легалізації фальсифікованого алкоголю.

Під час припинення підпільних виробництв по виготовленню фальсифікованого алкоголю, поліцейські вилучають алкогольну продукцію, на якій, як правило, наклеєні підроблені марки акцизного податку України. У подальшому встановлюються не тільки місця збуту фальсифікату, а також і джерела походження усіх компонентів для виготовлення та подальшої реалізації, у тому числі і марок акцизного податку.

Так, оперативники встановили осіб, які організували підпільний друк акцизних марок. Це – мешканці Львова, які у власному помешканні за допомогою комп’ютерного обладнання та з використанням спеціального паперу друкували «липові» марки. За інформацією правоохоронців їх продукція користувалася попитом у підпільних виробників алкогольної продукції.

8 травня поліцейські провели санкціоновані обшуки за місцями міні-підпільних типографій та вилучили 413 тисяч марок акцизного податку України та обладнання для їх виготовлення.

Крім того, одного із організаторів підпільної друкарні затримано у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Санкція статті 199 (Виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів чи білетів державної лотереї) КК України, за якою відкрито кримінальне провадження, передбачає покарання у вигляді позбавленням волі на строк від трьох до семи років.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.