дивись.info

Завтра у Львові відбудеться мистецький перформанс «Ріжу інформаційні пута Московії»

Завтра у Львові відбудеться мистецький перформанс «Ріжу інформаційні пута Московії»

В п‘ятницю, 11 травня, о 15 годині відбудеться мистецький захід під назвою «Ріжу інформаційні пута Московії».

Учасники перформансу будуть зв’язані нитками з російськими сайтами, що символічно уособлює пропаганду та дезінформацію від російського агресора.

Відтак, учасники Громадського Руху Інформаційного Захисту символічно відріжуть інформаційні зв’язки з кремлівськими фейками.

Захід має на меті привернути увагу суспільства до гібридної інформаційної війни, яку агресивно веде Росія про України та закликати українців не потрапляти на гачок російської пропаганди, а відстоювати національні інтереси держави.

Ініціатор мистецького перформансу новостворений Громадський Рух Інформаційного Захисту. До участі в акції організатори запрошують небайдужу громадськість, молодь, а також представників засобів масової інформації.

Опісля мистецької частини відбудеться засідання Громадського Руху Інформаційного Захисту, де до Руху приєднаються й активісти з усієї Львівщини.

Мистецька частина відбудеться о 15 годині на площі Ринок, засідання Громадського Руху Інформаційного Захисту заплановане на 15.20 в Бібліотеці на Руській.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.