дивись.info

НАБУ затримало директора держпідприємства, який півроку переховувався від слідства

НАБУ затримало директора держпідприємства, який півроку переховувався від слідства

10 травня 2018 року детективи Національного антикорупційного бюро України затримали у Вінниці колишнього керівника ПрАТ Київ – Дніпровське МППЗТ, який упродовж останніх півроку переховувався від кримінальної відповідальності за корупцію.

Про це повідомляє прес-служба НАБУ.

Восени 2016 року керівник уклав із заздалегідь визначеною страховою компанією два договори добровільного страхування, на виконання яких сторона замовника сплатила 8,8 млн грн., але умов договору не виконала.

«Про це свідчить той факт, що держпідприємство за керівництва підозрюваного жодного разу не звернулось до страхувальника за отриманням страхових виплат через настання страхових випадків, яких, як з’ясували детективи НАБУ, було не менше 50 впродовж дії цих договорів», – повідомляє прес-служба.

28 листопада 2017 року екс-керівнику держпідприємства вручено підозру у злочині за ч.2 ст.364 Кримінального кодексу України “Зловживання владою або службовим становищем”.

Місцезнаходження особи на той момент було не відомо, про підозру повідомлено у передбачений в таких випадках Кримінальним процесуальним кодексом спосіб (з урахуванням положень ст.ст. 278, 111, 135 КПК України), 1 грудня 2017 екс-керівника підприємства оголошено в національний розшук.

Розслідування наведених фактів детективи НАБУ здійснюють із вересня 2016 року за матеріалами перевірки господарської діяльності підприємства Міністерством інфраструктури України.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.