Новообраний прем'єр Вірменії хоче тісніших військових зв'язків із Росією

2150707
Фото: Кореспондент

Прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян у російському Сочі зустрівся із президентом Росії Володимиром Путіним. Новоспечений лідер вірменського уряду заявив, що хоче ще більш тісно співпрацювати із Росією, зокрема, – у військово-технічній галузі.

Про це пише 24 канал із посиланням на Reuters.

«Є те, що не потребує обговорення, – це союзницькі стратегічні відносини між Вірменією та Росією. Ніхто ніколи не ставив, і думаю, що не ставитиме під сумнів стратегічну важливість вірмено-російських відносин. Ми налаштовані й у нас є велика енергія дати новий імпульс нашим відносинам і в політичному, і в торгово-економічному сенсі. Сподіваємося також розвивати наші відносини у військово-технічній галузі», – наголосив Пашинян.

Він також подякував Путіну за те, що «Росія прийняла збалансовану позицію під час внутрішнього конфлікту у його країні».

Додамо, що Нікол Пашинян забажав зустрітися із Путіним фактично відразу після свого обрання прем'єр-міністром Вірменії.

Нагадаємо, 8 травня, після майже місяця акцій протесту лідера опозиційного руху «Елк» Нікола Пашиняна обрали прем'єр-міністром Вірменії. Він став главою уряду із другої спроби. Вперше його намагалися обрати 1 травня, проте тоді у парламенті не назбиралося достатньої кількості голосів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: