дивись.info

Поліції здався бойовик, який 5 місяців прослужив в рядах терористів у Донецьку (фото)

Поліції здався бойовик, який 5 місяців прослужив в рядах терористів у Донецьку (фото)
Фото: поліція

Українській поліції здався бойовик незаконного збройного формування «Руська православна армія».

Про це повідомили в МВС України.

Зазначається, що житель Новогродівки 5 місяців прослужив в рядах терористів у Донецьку.

«Відсутність військової дисципліни та неадекватна поведінка товаришів по службі змусили чоловіка покинути бандформування. Спочатку він переховувався в РФ, а потім повернувся додому», – йдеться в повідомленні.

Як зазначили в Нацполіції, у вересні 2014 року чоловік приїхав в Донецьк та вступив у НЗФ «Руська Православна армія», отримав військову форму і вже наступного дня із виданим карабіном, під позивним «Алекс» заступив у наряд на КПП у військовій частині.

Через два тижні бойовика перевели до одного з селищ поблизу шахти «Абакумова». На розташованому там блокпості він та ще кілька військових, озброєних автоматичною зброєю, повинні були обмежувати доступ цивільного населення до замінованого терористами поля.

«В нашому підрозділі бійці мали необмежену кількість алкоголю, через що виникали постійні скандали і навіть бійки, і це мені дуже не подобалось»,- розповів 42-річний «Алекс».

Через 5 місяців бойовик покинув службу, але побоюючись покарання за участь в НЗФ, поїхав до Російської Федерації.

«Та й там життя не склалося, – зізнався «Алекс»,- і я повернувся спочатку в Донецьк, а потім у Новогродівку». Чоловік вів прихований спосіб життя, не працював, майже не з ким не спілкувався.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.