дивись.info

У Львові обіцяють достроково відновити подачу гарячої води після гідравлічних випробувань

У Львові обіцяють достроково відновити подачу гарячої води після гідравлічних випробувань

З 15 травня у Львові достроково розпочнуть відновлення подачі гарячої води після гідравлічних випробувань.

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради.

Як розповів заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак, під час проведення гідравлічних випробувань теплових мереж, які розпочалися з 23 квітня, ремонтні бригади ЛМКП «Львівтеплоенерго» працювали без вихідних над ліквідацією виявлених поривів і дефектів. Відповідно, з 15 травня підприємство розпочне процес відновлення подачі гарячої води, що швидше попередньо встановлених термінів.

«Гідравлічні випробування – це обов’язкова процедура, передбачена законодавством України. І вони є обов’язковими до виконання. Для чого проводиться гідравлічні випробування? Якщо говорити про Львів, то у нас гідравлічним випробуванням підлягає більше 400 км теплових мереж. У мене є статистика виявлених поривів на трубопроводах з 2015 року. До прикладу, у 2017 році було зафіксовано 162 пориви на теплових мережах. Якщо б ці пориви не було виявлено весною та не ліквідовано, то вони могли б бути в час опалювального сезону», – розповів Бабак.

Він зазначив, що працівники «Львівтеплоенерго» працювали цілодобово й без вихідних над ліквідацією поривів виявлених на трубопроводах теплових мереж. «Ми анонсували, що відновлення подачі гарячої води розпочнеться з 20 травня, та вже сьогодні підприємство проводить заповнення водою теплові мережі і від завтрашнього дня розпочне відновлення гарячого водопостачання. Отож, завдяки якісно проведеним гідравлічним випродуванням і самовідданій праці «Львівтеплоенерго», у деяких районах міста процес відновлення подачі гарячої води вдається пришвидшити», – сказав Бабак.

За інформацією «Львівтеплоенерго», 15 травня до кінця дня заплановано відновити подачу гарячої води до 38 будинків у Личаківському районі, від котельні по вул. Китайська, 12а. Це будинки за адресами: вул. Китайська, 2-18 (непарні), вул. Пасічна, 71а, 73-81 (непарні), 85, 88-92 (всі), 96, 98, 102, 104, вул. Ярошинської, 2- 6 (непарні), вул. Лисеницька, 1, 2, 4, 5, 5а, 6, 9, 11, 11а, 13, вул. Дж. Вашингтона, 21.

У середу, 16 травня, до кінця дня заплановано відновити подачу гарячої води до 233 будинків у Шевченківському районі, від ТЦ «Північна». Подивитись перелік будинків, яким відновлять гаряче водопостачання у середу, можна за посиланням.

Про дату відновлення подачі гарячої води від ТЕЦ-1 повідомлять додатково.

Нагадаємо, з 23 квітня розпочалися гідравлічні випробування теплових мереж, які знаходяться на балансі «Львівтеплоенерго», а з 10 травня гідравлічні випробування відбуваються на теплових мережах «Залізничнетеплоенерго».