дивись.info

У Львові збільшиться кількість паркувальних майданчиків

У Львові збільшиться кількість паркувальних майданчиків
Фото: Хмарочос

Влітку у Львові запрацює ще 19 паркувальних майданчиків на 564 паркомісця.

Як повідомили в управлінні транспорту ЛМР, це дасть можливість розвантажити діючі паркувальні майданчики та забезпечити більше можливостей для паркування.

«Однак, станом на сьогодні, діючі паркувальні майданчики не повністю завантажені. Зокрема, за інформацією ЛКП «Львівавтодор», у ІІ зоні паркування заповненість становить в середньому 50%, а на відкритих паркувальних майданчиках лише 30% водіїв оплачують за паркування», – зазначають в ЛМР.

«На загал по Львову є 2811 паркомісць, на які укладені договори з операторами паркування. Нещодавно ми провели конкурс на визначення операторів паркування у м. Львові і додатково буде ще облаштовано більше 500 паркомісць. Однак водії часто ігнорують правила дорожнього руху: не заїжджають на паркувальні майданчики, а паркуються з порушеннями, під знаками», — наголосив Олег Партика, в.о. начальника управління транспорту ЛМР.

У боротьбі з водіями, які порушують правила та не оплачують за паркування, з вересня 2018 вступає в дію новий Закон, який посилює відповідальність за порушення правил паркування — 21.12.2017 року Верховна Рада України прийняла цей Закон, а 28.03.2018 року Президент України підписав його. Закон має низку нововведень: від штрафів за неоплачене паркування до переліку підстав для евакуації авто.

Рішенням конкурсного комітету ЛКП «Львівавтодор» став переможцем конкурсу на земельні ділянки для паркування транспортних засобів за адресами: вул. Вагова (14 паркомісць), вул. Стефаника (36 паркомісць), вул. Стецька (23 паркомісця), вул. Гребінки (18 паркомісць), вул. Листопадового Чину (12 паркомісць), вул. Підвальна (8 паркомісця), вул. Грушевського (24 паркомісця), вул. Томашівського (9 паркомісць), вул. Менцинського (12 паркомісць), вул. Просвіти (34 паркомісця), вул. В. Великого (50 паркомісць), вул. Пекарська (28 паркомісць), вул. Джерельна (42 паркомісця), вул. Клепарівська (36 паркомісць), вул. Раппапорта (57 паркомісць), вул. Кн. Ольги, 114 (17 паркомісць), вул. Кн. Ольги, 108 (47 паркомісць), вул. Поліська, 2 (59 паркомісць).

«Це 18 майданчиків для паркування, загальною кількістю 526 паркомісць. З них 8 паркувальних майданчиків у І-шій зоні паркування (центральна частина міста) і 10 майданчиків у ІІ-гій зоні. Майданчики у І-шій зоні паркування розпочнуть працювати з 1 липня 2018 р, а майданчики у ІІ-гій зоні — з 1 серпня 2018 р. На цих майданчиках буде встановлено 22 паркомати. По придбанню 7-ми паркоматів ми вже провели тендер і підписали договір із ТзОВ «СЕА Електротехніка». Це — найсучасніші паркомати, на яких можна розраховуватися банківською карткою. На решта 15 паркоматів буде оголошено тендер», — повідомив у ЛКП «Львівавтодор».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.