дивись.info

Львівська облрада підтримала звернення щодо автокефалії Української Православної Церкви

Львівська облрада підтримала звернення щодо автокефалії Української Православної Церкви

Депутати облради прийняли заяву стосовно підтримки звернення Президента України Петра Порошенка та Верховної Ради України до Вселенського Патріарха Варфоломія щодо надання томосу про визнання Православної церкви в Україні автокефальною, передає кореспондент Дивись.info.

«Львівська обласна рада заявляє про підтримку звернення Президента України Петра Порошенка та Верховної Ради України до Вселенського Патріарха Варфоломія щодо надання томосу про визнання Православної церкви в Україні автокефальною.

Вважаємо, що рішення Константинопольської Матері-Церкви про визнання автокефалії Православної церкви в України буде актом глибокої історичної справедливості, оскільки саме з Константинополя Україна прийняла хрещення.

Рішення про автокефалію сприятиме міжконфесійному і церковно-державному діалогу в Україні на засадах релігійної свободи та міжконфесійного миру, стане важливим кроком для забезпечення прав, свобод та релігійних потреб громадян.

Визнання Автокефальної Православної церкви в Україні зміцнить єдність українського суспільства, усуне можливість деструктивного втручання зовнішніх сил у політичні й соціальні процеси в Україні.

Ми, депутати Львівської обласної ради, закликаємо всі органи центральної та місцевої влади, а також місцевого самоврядування всебічно сприяти визнанню Української Автокефальної Православної Церкви заради миру і єдності, свободи та процвітання Української держави», – йдеться  у тексті звернення.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.