дивись.info

Силовики показали, що знайшли в офісі «РИА Новости Украина» (фото)

Силовики показали, що знайшли в офісі «РИА Новости Украина» (фото)
Фото: з фейсбук

Наразі вирішується питання щодо затримання керівника агентства «РИА Новости Украина» Кирила Вишинського та повідомлення йому про підозру у державній зраді.

Про це повідомляє прес-секретар генерального прокурора Лариса Сарган у Facebook.

Слідством встановлено, що «Федеральное государственное унитарное предприятие «Международное информационное агентство «Россия сегодня», з метою проведення підривної діяльності проти України, у 2014 році, без передбаченої законом України «Про інформаційні агентства» державної реєстрації, створило «Росийское информационное агентство новости Украина», – пише вона.

Фото: з фейсбук

За даними слідства, за допомогою нього протягом кількох років «український медіа простір наповнювався спотвореною інформацією про події в Україні, в тому числі, всіляко виправдовувалась окупація півострову Крим Російською Федерацією».

Зазначається, що за результатами проведених слідчих і негласних слідчих дій було встановлено причетність громадян України до незаконної діяльності зазначених медіа ресурсів в Україні.

Слідчі стверджують, що під час розслідування було отримано докази того, що інформація розміщена на інтернет ресурсі «РИА Новости Украина» містить заклики спрямовані на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканості України, державній та інформаційній безпеці.

«На даний час ще тривають обшуки, проте в ході їх проведення вже виявлено значний обсяг доказової інформації, який підтверджує описану протиправну діяльність», – зазначає Сарган.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.