дивись.info

У Чернівцях транспортний колапс: перевізники не виїхали на маршрути через страйк

У Чернівцях транспортний колапс: перевізники не виїхали на маршрути через страйк

У Чернівцях приватні перевізники, які здійснюють перевезення пасажирів маршрутками, оголосили про припинення з вівторка, 15 травня, руху всіх автобусів у місті.

Свої дії вони пояснили тим, що тариф за проїзд у розмірі 4 гривень за поїздку перевізників давно не влаштовує. Тож вони очікують «тарифного» рішення виконавчого комітету, який повинен зібратися у вівторок на засідання, повідомив «Молодий буковинець».

Перевізники також заявили, що вже не бояться жодних санкцій міської ради, адже перебувають «по вуха у боргах».

Разом з тим членкиня виконавчого комітету Антоніна Бабюк заявила про необхідність розпочати засідання виконкому з «соціальних» питань, а не повертатись до розгляду питання щодо підняття тарифу.

У Чернівецькому тролейбусному управлінні ()ЧТУ) повідомили, що у зв’язку з транспортною кризою на підприємстві спробують збільшити кількість машин на маршрутах. Щоправда, суттєвого збільшення очікувати не варто – в ЧТУ заявили про нестачу водіїв. Ооднак деякі тролейбуси таки змінили свої маршрути, зокрема, це маршрут №11.

Чернівчани кажуть, що тролейбуси їдуть нині частіше, тому не доводиться довго чекати транспорту. Тролейбуси зупиняються не лише на своїх зупинках, але й на зупинках для маршруток. Студенти і школярі ж запевняють, сьогодні вишли з дому швидше і йдуть до навчальних закладів пішки. Гірша ситуація у тих районах, які не охоплені тролейбусами, повідомила місцева агенція АСС. Затори також спостерігаються на Калинівському ринку, оскільки всі виїхали на закупки автомобілями.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.