дивись.info

Дрогобицьке КП віддало тендер вартістю майже 750 тисяч гривень практично без документів

Дрогобицьке КП віддало тендер вартістю майже 750 тисяч гривень практично без документів

Комунальне підприємство «Управління капітального будівництва» Дрогобицької міської ради 14 травня уклало угоду вартістю 749157 гривень з фізичною особою-підприємцем, не оприлюднивши жодної документації.

Про це стало відомо із сайту публічних закупівель ProZorro.

Йдеться про проектні роботи по об’єкту «Покращення надання публічних послуг для мешканців Дрогобицького регіону шляхом створення центру «Документ-Сервіс Дрогобич» з реалізацією проекту «Будівництво центру публічних послуг «Документ-Сервіс Дрогобич» на вул. Бориславській в Дрогобичі.

Жодна тендерна документація не оприлюднювалася. Відомо тільки, що послуги мають бути надані до 14 липня 2018 року. Єдиний учасник торгів – фізична особа-підприємець Любов Шевчук теж не подала жодного документа – лише повідомлення про намір укласти угоду від 14 травня.

З укладеного договору відомо, що йдеться про проектну документацію.

Згідно із даними YouControl, ФОП Любов Шевчук була зареєстрована 29 червня 2016 року, у селі Підлужжя Тисменицького району Івано-Франківської області. Основний вид діяльності – монтаж водопровідних мереж, систем опалення та кондиціонування.

Торік ФОП отримала замовлення від Івано-Франківського обласного управління водних ресурсів вартістю понад 60 тисяч гривень на поточний ремонт лабораторно-виробничого корпусу. А нинішнього – від КП Дрогобицької міськради. Фінансові дані ФОП не містять інформації про виручку, окрім цих двох тендерів.

Любов Шевчук є бенефіціаром ще кількох товариств з обмеженою відповідальністю – ТОВ «Клімат стандарт», ТОВ «Клімат плюс 5» та ТОВ «Клімат стандарт плюс», які знаходять за однією адресою в Івано-Франківську.

ТОВ «Клімат стандарт» існує понад 6 років, а ось два інших товариства були зареєстровані лише три місяці тому. Директором значиться Віталій Шевчук, який, окрім того, є засновником ТОВ «Енергоефективне проектування», зареєстрованого 8 місяців тому. А також Віталій Шевчук значиться екс-директором ПП «Клімат стандарт», яке першопочатково було зареєстроване в Івано-Франківську, а сьогодні – в Києві.

Скрін з аналітичної платформи YouControl

Додамо, що торік ТОВ «Клімат стандарт» отримала субпідряд (23,70%) від ТОВ «БК Структура», що належить депутату Івано-Франківської міської ради Степану Руднянину на добудову корпусу репродуктивного центру. Загальна вартість тендеру – 66 мільйонів гривень.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.