дивись.info

У Червонограді на поточний ремонт чотирьох вулиць витратять понад два мільйони гривень

У Червонограді на поточний ремонт чотирьох вулиць витратять понад два мільйони гривень

Приватне підприємство «Соріс» виграло чотири тендери від КП «Комунальник» у Червонограді  на ремонт вулиць.

Про це стало відомо із сайту публічних закупівель ProZorro.

Йдеться про поточний ремонт вулиць Мазепи, Промислової, Стуса та Паркової. Три тендери були оголошені 20 квітня і один – 23-го.

Замовник на ремонт вулиці Мазепи оголосив тендер на 499 тисяч гривень, Промислової – 699 тисяч гривень, Стуса – 500 тисяч гривень і Паркової – 400 тисяч гривень.

На всі аукціони зголосилися лише дві компанії – ПП «Соріс» та ПП «МП Сантехмонтаж». Торги були вкрай в’ялими і різниця у цінових пропозиціях становила від 500 до 13 тисяч гривень.

Згідно із даними YouControl, ПП «Соріс» було зареєстроване у Червонограді 1996 року. Його керівником і бенефіціаром є Анатолій Остапчук.

З державними тендерами підприємству почало щастити торік. 2017 року ПП «Соріс» отримало угод на 2 мільйони 537 тисяч гривень, більшість з яких – від КП «Комунальник», а 2018-го – на 2 245 698 гривень. Замовник усіх робіт – КП «Комунальник». ПП «Соріс» має два дочірні підприємства.

Суперником переможця на торгах була волинське ПП «МП Сантехмонтаж», яке торік виграло тендерів на понад 45 мільйонів гривень, зокрема і в Сокальському районі.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.