дивись.info

Львівські депутати просять гроші на зарплати для працівників протезного заводу

Львівські депутати просять гроші на зарплати для працівників протезного заводу

Львівська міська рада звернулася до президента України, прем’єр-міністра, голови Верховної Ради України та міністра соціальної політики з проханням виділити кошти на виплату зарплат працівникам Львівського протезного заводу, передає кореспондент Дивись.info.

«Сьогодні на заводі працює 290 людей. Він працює для Львівської, Івано-Франківської, Рівненської, Волинської, Закарпатської областей. Але з початку року держава не підписала договори на фінансування роботи підприємства. Відповідно, виплатити працівникам заробітну плату тут просто не можуть. Це призвело до того, що довелося скоротити робочий тиждень майстрів та припинити діяльність цехів, які виготовляють всі протезно-ортопедичні вироби, а також діяльність механічно-складального цеху. Також упродовж чотирьох місяців з підприємства пішли 110 кваліфікованих працівникі»,– заявив ініціатор звернення, депутат Ігор Дякович.

Відтак, львівські депутати просять центральну владу забезпечити своєчасне та належне фінансування підприємства, щоб воно надалі могло працювати.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.