дивись.info

Львівський депутат заявив про підробку його звернень

Львівський депутат заявив про підробку його звернень

Депутат Львівської міської ради Дмитро Чунис заявив про підробку його депутатських звернень, передає кореспондент Дивись.info.

«Від мого імені невідомі надіслали депутатські звернення неадекватного змісту на адреси, щонайменше, двох великих підприємств міста із очевидними ознаками підробки підпису та іменного бланку депутата. Варто зауважити, що іменний бланк депутата до сьогодні був по суті позбавлений будь-яких засобів захисту – порядкового номера, особливостей поліграфії тощо. Таким чином можливість підробки документів від імені будь-якого депутата Львівської міської ради не вимагає від зловмисників особливих зусиль та навичок», – заявив депутат.

Він вважає, що такі факти потребують ретельного розслідування та притягнення до відповідальності тих осіб, які вчинили підробку документів.

«Ще більш очевидною є потреба для зміни порядку документообігу в частині введення іменних бланків депутата Львівської міської ради із засобами візуального захисту від підробок та  введення механізмів підтвердження надсилання таких документів. Я прошу вжити заходів для внесення відомостей про кримінальне правопорушення, вказане у цьому депутатському запиті, до Єдиного реєстру досудових розслідувань та притягнути до відповідальності осіб, з вини яких було вчинено підробку офіційних документів. Забезпечити виготовлення іменних бланків депутата Львівської міської ради із засобами візуального захисту від підробок та введення механізмів підтвердження надсилання документів від імені депутата Львівської міської ради», – додав Дмитро Чунис.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.