дивись.info

На Садовій збудують багатоповерхівку

На Садовій збудують багатоповерхівку

Виконавчий комітет Львівської міської ради погодив містобудівні умови та обмеження на будівництво багатоквартирного житлового будинку на вул. Садовій, 2-А.

Про це передає кореспондент Дивись.info.

Будинок з вбудованими нежитловими приміщеннями, центром дошкільного розвитку дитини та підземним паркінгом на вул. Садовій, 2-А зі знесенням нежитлових будівель спорудить ТзОВ «Тандем-Захід».

Згідно з виданими документами емельнна ділянці площею 0,2815 га  розташована у зоні Г-2 – зоні центру ділової та громадської діяльності. Максимальний відсоток забудови – 35%. Гранично допустима висота будівлі  34 м.

Цільове призначення землі – для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури; категорія – землі житлової та громадської забудови; вид використання – для будівництва та обслуговування будівель змішаного використання (з житловими одиницями на верхніх поверхах і розміщенням у нижніх поверхах об’єктів ділового, культурного, обслуговуючого та комерційного призначення).

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.