дивись.info

На медіафорумі стався інцидент з відомим спортивним журналістом

На медіафорумі стався інцидент з відомим спортивним журналістом

 Артем Франков, головний редактор журналу «Футбол», під час дискусії на львівському медіафорумі заявив, що жінка не може працювати спортивною журналісткою, оскільки «у неї кожен місяць проблеми». 

Про це пише Zaxid.net

Висловлювання Франкова спричини скандал, тож на цей інцидент відреагували організатори медіафоруму, заявивши, що не схвалюють дискримінації та образ.

Артем Франков озвучив фразу, що жінка не може бути спортивною журналісткою, оскільки «у неї кожен місяць проблеми». Після цього в залі пролунало деяке обурення. Однак той не зупинився, вирішивши показати себе твердим мужиком, і видав абзац коментарів, що в жінки є своє місце на кухні і біля дітей, а якщо вона цим не займається, він її не поважає. Після цього із залу вийшли декілька учасниць. Я залишився і запитав, чи розуміє спікер, чому вони вийшли. Інша учасниця додала, що взагалі за такі висловлювання варто було б вибачитися. Один із спікерів віджартувався, мовляв, прошу пробачення у всіх жінок світу за всі свої висловлювання. Після цих слів вирішив вийти і я», – описав цей інцидент головний редактор українського порталу у Польщі Prostir.pl Ігор Ісаєв, який був слухачем цієї дискусії.

Організатори медіафоруму в суботу ввечері також відреагували на цей інцидент, заявивши, що не контролюють висловлювань запрошених спікерів, однак засуджують прояви дискримінації та приниження.

«Львівський медіафорум – це платформа, яка завжди дотримуватиметься принципів свободи слова та думки. Ми пишаємося тим, що є майданчиком для різних точок зору. Проте ми принципово не схвалюємо дискримінації, особистих образ, та засуджуємо приниження людської честі та гідності в будь-якій формі. Ми не контролюємо того, що говорять спікери, модератори, чи учасники нашого заходу, і, відповідно, не можемо нести відповідальності за їх слова. Натомість ми робимо і будемо робити все можливе, щоб максимально забезпечити ваше право прокоментувати та відреагувати на все, що ви почули на цьогорічному Форумі», – йдеться у заяві на офіційній сторінці медіафоруму.

Додамо, що Артем Франков є автором кількох книг про футбол в Україні і вважається одним із найдосвідченіших футбольних журналістів

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.