• USD: 36.50
  • EUR: 38.80

У Львові стартував соціальний проект про активних людей поважного віку

У Львові стартував соціальний проект про активних людей поважного віку
Фото: ілюстративне.

Соціальний проект «Сиві і щасливі», який стартує у Львові, покликаний показати суспільству, що життя людей поважного віку може бути активним, якісним, веселим та цікавим.

Це спільний проект відділення соціальної адаптації Львівського міського територіального центру соціального обслуговування і агенції публічних комунікацій Perfect PR, повідомляють організатори.

Зокрема, проект стартував відеовіршем:

«Львів’яни поважного віку займаються спортом просто неба, цікавляться культурою, полюбляють дискотеки та не бояться камер. Ми хотіли показати, що по ту сторону камери стоять творчі, цікаві особистості, які продовжують насолоджуватись життям, незважаючи на вік. Для нас важливо заохочувати людей поважного віку долучатись до цікавих заходів, знайомитись із однолітками, знаходити однодумців», – розповідає Наталія Колодій, керівниця відділення соціальної адаптації Львівського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

У відео використаний вірш «Позитивна енергія життя» Надії Красоткіної, який читають активні учасниці центрів денного дозвілля ЛМТЦ.

«Проблема старіння населення гостро стоїть не лише в Україні. Суспільство думає, що старість – це про самотність, хвороби, одноманітний спосіб життя. Завдяки проекту «Сиві і щасливі» ми хочемо побороти стереотип, що життя людей поважного віку – нецікаве. Для цього ми плануємо реалізувати низку спецпроектів, – зазначає Ольга Лех, заступниця керівника агенції публічних комунікацій Perfect PR. – Ми раді будь-якій співпраці та закликаємо волонтерів та усіх, кому не байдуже, долучатись до цього соціального проекту. Наша команда вірить, що «Сиві і щасливі» допоможуть значно змінити сприйняття суспільством людей поважного віку».

Слідкуйте за проектом на Facebook-сторінці.

Контактна особа: медіакуратор проекту – Ревіде Зіятдінова, тел. +380662662692

Додамо, відділення соціальної адаптації ЛМТЦ займається організацією активного дозвілля львів’ян поважного віку, які потребують підтримки. Саме з цією метою при відділенні соціальної адаптації функціонують центри денного дозвілля, в яких громадяни поважного віку можуть відчути радість у спілкуванні, взаємоповагу та турботу.

Незалежна агенція публічних комунікацій Perfect PR працює на ринку з 2011 року. Реалізує найбільш ефективні комунікаційні рішення у приватному, державному і громадському секторі. Об’єднує команду фахівців у сфері публічних комунікацій, медіа, digital PR та консалтингу. Працює з українськими та міжнародними проектами.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: