дивись.info

«Верес» перейменують у ФК «Львів»

«Верес» перейменують у ФК «Львів»

В УПЛ тепер гратиме дві команди зі Львова.

Команда «Верес», яка грає в УПЛ, змінить назву на ФК «Львів». Сам же «Верес» повернеться до Рівного. Про це повідомив офіційний сайт клубу.

«Нажаль розвиток «Вереса» значно перегнав розвиток футбольного господарства Рівненщини. Тому «Верес» був змушений переїхати. Ми зробили все, щоб «червоно-чорні» почувались у Львові комфортно. Цей сезон хоч і був яскравим та цікавим, та він показав низку проблем. Значна частина уболівальників Рівненщини не може відвідувати матчі улюбленої команди за двісті кілометрів від дому.

Тому було прийняте спільне рішення про повернення Народного клубу «Верес» до Рівного. Нинішня команда, яка має право виступу в українській прем’єр-лізі, буде перейменована у футбольний клуб «Львів».

Зі свого боку хочу зазначити, що ми й надалі будуватимемо дружні стосунки з рівненським клубом і футбольною спільнотою. Переконаний, «Верес» продовжить свою славну історію. І буде яскравим представником українського футболу. Дякую вам за співпрацю», – написав у своєму зверненні президент «Вереса» Богдан Копитко.

Про майбутнє злиття «Вереса» та ФК «Львів» стало відомо сьогодні. Стверджувалося, що рівненський клуб займе місце ФК «Львів» у Другій лізі і буде виступати в Рівненській області.

На думку певних ЗМІ, у зв’язку з реорганізацією клубу «Верес» залишає низка футболістів. Вже пішли з команди Євген Морозенко, Станіслав Куліш, Денис Кожанов, Дмитро Фастов, Павло Лук’янчук та Микита Каменюка.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.