дивись.info

У Львові за два тижні викрали 132 решітки дощоприймачів

У Львові за два тижні викрали 132 решітки дощоприймачів
Фото: VARTA1

За останні 2 тижні у Львові викрали 132 решітки дощоприймачів.

З цього приводу неодноразово було надіслано заяви до поліції з проханням вжити заходів щодо крадіжок та перевірки пунктів металобрухту, пише прес-служба ЛМР.

«Львів продовжує зазнавати значних збитків від крадіжок решіток дощоприймачів. Просимо мешканців про такі факти одразу ж інформувати мерію чи поліцію. Також хотілось би більшої співпраці від правоохоронців, адже кожна викрадена решітка дощоприймача — це кошти громади міста Львова», — наголосила директорка департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Ірина Маруняк.

Зокрема, з 1 до 15 травня у Львові було вкрадено 132 одиниці дощоприймачів. Загальна вартість відновлення вкрадених решіток дощоприймачів (включно з встановленням та антивандальним покриттям) становитиме 488 тис. грн.

Нагадаємо, що вартість однієї решітки дощоприймача становить 850 грн.

У Галицькому районі було вкрадено 15 решіток дощоприймачів з початку року, у Сихівському — 34 з початку року включно з 15, що вкрали минулого тижня, Франківському — 25 з початку року, включно з 23, що були викрадені за минулі два тижні.

Заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Олександр Одинець зазначив, що відділи комунального господарства районних адміністрацій при потребі капітального ремонту решіток дощоприймачів замовляють їх у компаній, які виготовляють їх зі спеціальним антивандальним покриттям, яке унеможливлює процес крадіжки.

Подібні крадіжки не лише завдають шкоди бюджету міста, а й становлять загрозу для повноцінного пересування пішоходів та власників автомобілів.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.