дивись.info

ДСНС виявила порушення і вимагає закрити 155 ТРЦ та 30 лікарень

ДСНС виявила порушення і вимагає закрити 155 ТРЦ та 30 лікарень

Державна служба з надзвичайних ситуацій подала до суду на закриття 155 торговельно-розважальних центрів, 30 лікарень та 220 дошкільних та шкільних закладів після перевірок пожежної безпеки. Про це у середу, 23 травня, голова ДСНС Микола Чечоткін розповів на Засіданні Уряду, пише Тиждень.ua.

У своїй доповіді Чечоткін зазначив, що  на керівників об’єктів накладено 12 тисяч 837 адміністративних стягнень. За порушення вимог пожежної безпеки до суду подано позови про закриття 405-ти об’єктів.

На сьогодні перевірено 13 тисяч 360 об’єктів, що складає 41% від запланованої кількості.

«З них 10 тисяч 720 дошкільних та шкільних закладів, 500 лікарень зі стаціонарним лікуванням, 2 тисячі 140 торговельно-розважальних центрів і об’єктів дозвілля. Під час перевірок виявлено понад 167 тисяч порушень, з яких майже 63 тисячі, а це – 37%, не усувалися протягом тривалого часу», –  прозвітував Чечоткін.

Він також наголосив, що найгірший стан з виконанням приписів спостерігається на об’єктах, розташованих у Чернівецькій області, де не виконано 59% раніше запропонованих заходів, у Волинській – 57%, Дніпропетровській – 55%, та у Одеській області – 54%.

Голова ДСНС додав, що під час профілактичних заходів співробітників ДСНС 36 разів не допустили до перевірок.

Під час доповіді були перераховані і найпоширеніші системні недоліки: «В кожному 8-му торгово-розважальному центрі зафіксовано неналежне утримання шляхів евакуації, більше 30% ТРЦ не в повній мірі забезпечені первинними засобами пожежогасіння, а понад 45% – не дообладнані системами протипожежного захисту, або дані системи знаходяться в неробочому стані та не обслуговуються».

Нагадаємо, 28 березня, під час засідання уряду прем’єр-міністр України Володимир Гройсман доручив провести масштабні перевірки торговельних центрів України у зв’язку з пожежею в російському Кемерово.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.