дивись.info

Ректор, який послав студентів до Криму, отримав догану

Ректор, який послав студентів до Криму, отримав догану
Фото: 112 Украина

Міністерство освіти і науки оголосило догану ректору Сумського педагогічного університету Юрію Лянному за те, що відправив своїх студентів на практику до окупованого Росією Криму.

Про це повідомляє прес-служба МОН.

«21 травня 2018 року в МОН підписано Наказ про оголошення догани ректору Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка Юрію Лянному за невиконання умов трудового контракту», – розповідають в міністерстві.

Окрім поїздки учнів на півостров, освітяни називають ще дві причини догани – результати позапланової перевірки університету Державною інспекцією навчальних закладів та можливі порушення антикорупційного законодавства ректором.

У МОН кажуть, що також направили листа до Служби безпеки України із проханням з’ясувати обставини організації та здійснення поїздки студентів університету до окупованого Криму, під час якої життя студентів наражалося на небезпеку.

Нагадаємо, на період з 27 квітня по 7 травня групу студентів 1-3 курсів Сумського державного педуніверситету імені Макаренка відправили на практику до анексованого Криму.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.