дивись.info

Чоловік двічі за день спробував незаконно перетнути кордон у «Краківці» (фото)

Чоловік двічі за день спробував незаконно перетнути кордон у «Краківці» (фото)

На українсько-польському кордоні затримали порушника який два рази підряд спробував «провести» прикордонників.

Про це повідомили в прес-службі Мостиського прикордонного загону.

Зокрема, вчора, в пункті пропуску «Краківець» прикордонники не пропустили через державний кордон України 62-річного громадянина України який видавав себе за американця.

«Під час оформлення на виїзд з України чоловік подав на паспортний контроль документ громадянина США, повідомивши стосовно себе неправдиві відомості. Відповідно чоловікові прикордонники виїзд не дозволили, а також склали документи справи щодо спроби незаконного перетинання державного кордону України. Не пройшло і декількох годин, як прикордонний наряд підрозділу на спостережній вежі поблизу пункту пропуску побачив невідомого, який через поле пішки прямував в бік кордону», – розповідають прикордонники.

Група реагування правоохоронців затримала розшукуваного – ним виявився цей самий подорожній, який вирішив у інший незаконний спосіб спробувати таки дістатися до сусідньої Польщі.

За спробу незаконного перетинання держаного кордону України рішенням суду чоловіка було притягнено до адміністративної відповідальності та накладено штраф у розмірі 3400 гривень.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.