дивись.info

До Львова приїде заступник міністра економіки. Програма

До Львова приїде заступник міністра економіки. Програма
Фото: Наш День

У п’ятницю, 25 травня, заступник міністра економіки України Михайло Тітарчук відвідає Львів.

Зокрема, як повідомили у «Львівському прес-клубі», о 9:30 год відбудеться прес-конференція, де Михайло Тітарчук розповість про необхідність розвитку високотехнологічної економіки.

Теми прес-конференції:

– інновації та цифрові технології як важливий чинник розвитку економіки України;
– охорона прав інтелектуальної власності на національному рівні;
– розвиток та переваги державно-приватного партнерства.

«Міністерство економічного розвитку формуватиме політику, яка полегшить пошук фінансування, підтримки стартапів, розвитку державних та недержавних програм підтримки. З часом більшість новаторських ідей має втілюватися у реальні проекти, а не залишатися на полицях лабораторій чи дослідницьких центрів», – зазначає заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Михайло Тітарчук.

Детальніше про розробку законопроекту «Про розвиток інновацій» чиновник розповість безпосередньо на прес-конференції.

У цей день заступник міністра також прочитає відкриту лекцію для викладачів та студентів Національного університету «Львівська Політехніка» на тему «Інновації, інтелектуальна власність, державно-приватне партнерство» та візьме участь у круглому столі на тему «Створення в Україні мережі Центрів підтримки технологій та інновацій».

Крім того, у програмі перебування Михайла Тітарчука у Львові: участь в урочистому відкритті Форуму «Інноваційна Весна» та візит до IT STEP University, де відбудеться підписання Меморандуму про відкриття Центру підтримки технологій та інновацій (TISC – Technology and Innovation Support Center).

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.