дивись.info

Сьогодні у школах Львова пролунає «останній дзвоник» (розклад)

Сьогодні у школах Львова пролунає «останній дзвоник» (розклад)

Вже сьогодні, 25 травня, у загальноосвітніх навчальних закладах міста Львова відбудеться свято Останнього дзвоника.

За інформацією управління освіти ЛМР, на початку канікул у навчальних закладах будуть проведені навчальні екскурсії та пришкільні табори для учнів.

Додамо, у 2017−2018 навчальному році з навчальних закладів Львова випускається 3965 випускників, що на 37 випускників більше, ніж у 2016−2017 навчальному році.

Заклад освітиДата та час проведенняМісце проведенняФорма проведення
Галицький район
1ЛДК СЗШ № 325.05.2018р.

10.30 год.

Свято-Покровський кафедральний собор (вул. Грушевського, 2)Святкова літургія
2ЛСШ  І ступеня № 425.05.2018

10:00 год.

шкільне подвір’я та навчальні приміщення, Шевченківський гаймайстер-класи активні ігрові заняття
3СЗШ № 9

 

25.05.2018

9.00 год.

25.05.2018

10.30 год.

собор св.Юра

подвір’я школи

молебен

урочиста лінійка

4СЗШ №1025.05.2018

11.00 год.

шкільне подвір’яурочиста лінійка
5СЗШ № 2725.05.2018

09.00 год.

класні кабінетигодина спілкування
6ЛССЗШ № 2825.05.2018

10:00 год.

шкільне подвір’яурочиста

лінійка

7СЗШ №3425.05.2018

10.00 год.

шкільне подвір’яурочиста лінійка
8ССЗШ № 5225.05.2018

09.30 год.

шкільне подвір’ясвяткова академія
9СЗШ №6225.05.2018

10.00 год.

шкільне подвір’яурочиста лінійка
10СЗШ № 8725.05.2018

08.45 год.

шкільне подвір’яурочиста лінійка
11Львівська лінгвістична гімназія25.05.2018

10.00 год.

 

подвір’я гімназії

 

 

урочиста лінійка

12Львівська академічна гімназія25.05.2018

11:20 год.

корпус НУ «Львівська політехніка», вул. Карпінського, 2/4святковий концерт
13НВК «Школа-гімназія «Галицька»25.05.2018

09.00 год.

спортивний майданчикурочиста лінійка
14ЛСЗШ «Будокан»31.05.2018

10.00 год.

навчальні приміщенняквест
Франківський  район
1ССЗШ № 225.05.2018

10.00 год.

шкільне подвір’яфлешмоб
2ССЗШ №525.05.2018

10.00 год.

шкільне подвір’яурочиста лінійка
3СЗШ № 1725.05.2018

10:00 год.

шкільне подвір’яурочиста лінійка
4СЗШ № 3125.05.2018

10.00 год.

шкільне подвір’яурочиста лінійка
5СЗШ № 3625.05.2018

09.30 год.

спортивний майданчик школисвятковий флешмоб
6ССЗШ № 4525.05.2018

09.00 год.

актова зала свято подяки

(10-11 класи)

7ССЗШ №4625.05.2018

09.00 год.

шкільне подвір’яурочиста лінійка
8СЗШ №4824.05.2018

10.00  год. (початкова школа)

25.05.2018

09.00 год.

актова зала

 

шкільне подвір’я

урочиста лінійка

 

урочиста лінійка

9СЗШ № 5025.05.2018

10.00 год.

шкільне подвір’явіче шкільної громади
10СЗШ №5125.05.2018

10.00 год.

шкільне подвір’яурочиста лінійка
11СЗШ №5525.05.2018

10.00 год.

шкільне подвір’яурочиста лінійка
12ССЗШ №6625.05.2018

протягом дня

музей народної архітектури і побуту імені Климентія Шептицького, «Горіховому гаю», «Чарівні озера » с. Родатичі Городоцького р-ну, Львівської обл., замки  «Золота підкова Львівщини», ведмежий притулок с. Домажир

Регіональний ландшафтний парк «Знесіння»

 

відпочинково -розважальна програма

 

 

 

 

 

екологічна акція «Зробимо парки чистими»

13СЗШ №83

 

25.05.2018  протягом днялокації по школімайстер-класи
14НВК «Ш-Л «Європейський»25.05.2018

протягом дня

музей народної архітектури та побуту «Шевченківський гай», притулок для бурих ведмедів «Домажир»,

розважальний комплекс «Веселка»

відпочинково-розважальна програма
15ЛНВК ім.В.Стуса25.05.2018

10.00 год.

подвір’я гімназіїдень подяки
16ЛСЗШ І-ІІ ст «Школа радості»25.05.2018

09.00 год.

шкільне подвір’яурочиста лінійка
17НВК ім.В.Симоненка25.05.2018

09.30 год.

стадіон

НВК

свято подяки
18Класична гімназія при ЛНУ ім. І.Франка25.05.2018

10.00 год.

шкільне подвір’яурочиста лінійка

 

19НВК «С-ш «Малюк»25.05.2018

10.00 год.

шкільне подвір’яурочиста лінійка
20ЛСШ «Надія»25.05.2018

09.30 год.

шкільне подвір’яродинне свято «День подяки»
21ЛСЗШ І ст. «Джерельце»25.05.2018

10.00 год.

шкільний майданчиксвято подяки
Залізничний район
1.ЛССЗШ №1525.05.2018

9.00 год.

подвір’я школиурочиста лінійка
2.ССЗШ № 1825.05.2018

9.00 год.

шкільне подвір’яурочиста лінійка
3.СЗШ № 4025.05.2018

10.00 год.

шкільне подвір’яурочиста лінійка для учнів 1,4,9,10,11 класів
4.ЛУГГ ім. Олени Степанівни25.05.2018

09.00 год.

майданчикурочиста Академія
5.Львівський художній ліцей при ЛНАМ25.05.2018

10.00 год.

спортивний зал ліцеюурочиста лінійка
6.СЗШ № 6025.05.2018

9.00 год

шкільне подвір’яурочиста лінійка
7.НВК “Школа І ст.-гімназія “Гроно”25.05.2018

09:00 год.

спортивний

майданчик гімназії

урочиста лінійка
8.СЗШ № 6525.05.2018                       8.30 год.подвір’я перед школоюурочиста академія
9.СЗШ № 6725.05.2018

9.30 год.

подвір’я школисвято останнього дзвоника (урочиста лінійка, подячна літургія в церкві.)
10.СЗШ № 6825.05.2018

9.00 год.

територія школитрадиційна
11.ЛЗШ І-ІІІ ступенів №7425.05.2018

9.00 год.

шкільне подвір’яурочиста лінійка
12.СЗШ № 75  ім. Лесі Українки25.05.2018

10.00 год

подвір’я школитрадиційне
13.СЗШ № 7725.05.2018

10.00 год

майданчик«свято подяки»
14.Львівська гімназія “Євшан”25.05.2018

9.30 год.

подвір’я гімназіїурочиста лінійка
15.Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при  ЛНУ

ім. І. Франка

25.05.2018

10:00 год.

подвір’я ліцеюлінійка
16.НВК школа-садок “Арніка”25.05.2018

9.00 год.

по класахдень подяки
17.НВК “Один, два, три”25.05.2018

10.00 год.

спортивний майданурочиста лінійка
18.ЛЗШ І ступеня “Світанок” 

25.05.2018

10.00 год.

подвір’я школидля 4-х класів свято «Прощавай школа»
по класахдля 1,3 –х класів Свято подяки
Шевченківський район
1.СЗШ № 2025.05.2018

9.00 год

шкільне  подвір’ялінійка
2.СЗШ № 22

ім. В.Стефаника

25.05.2018

10.00 год.

шкільне подвір`ясвятковий концерт
3.СЗШ № 2324.05.2018

15.00 год

Церква свщм.

М.Чарнецького,

вул .Під Голоском,2

подячний молебень
25.05.2018

09.00 год

шкільне подвір’ятрадиційне Свято Подяки
4.СЗШ № 3025.05.2018

9.00  год.

шкільне подвір’ясвято

«Прощання зі школою»

5.СЗШ № 3325.05.2018

9.00 год.

подвір’я школисвяткова ранкова зустріч
25.05.2018

10.00 год.

церква Св. Аннимолебень (для бажаючих учнів і батьків)
25.05.2018

11.00 год.

___екскурсійні тури
6.НВК школа – садок  І-ІІІ ступенів № 3825.05.2018

10.00 год.

подвір’я школиурочиста лінійка, Сооlfest
7.СЗШ № 4125.05.2018

09.00 год.

шкільне подвір’я смт. Брюховичі, вул.Н.України,27традиційно у вигляді урочистої лінійки за участі всіх учнів школи.

Запросити: священників двох парафій, батьків, вчителів, представників державних установ і громадськості.

8.СЗШ № 4325.05.2018

9.00 год.

шкільне подвір’яурочиста лінійка
9.СЗШ 44 ім. Т. Шевченка25.05.2018

10 год.

спортивний майданчикурочиста лінійка
10.ЛСЗШ І ст. № 5325.05.2018

11.00 год.

актовий зал Львівського національного університету імені Івана Франка

 

для учнів

4-их класів –

урочистість з нагоди закінчення початкової школи.

Для учнів 1-3 класів -екскурсійний день

11.Гімназія «Престиж»25.05.2018

09:00 год.

територія гімназіїурочиста лінійка
12.СЗШ № 5425.05.2018

9.00 год.

подвір’я

школи

урочиста

лінійка

13.ЛЗШ № 5725.05.2018

9.00 год

1,11 клас – актовий зал школивиховна година
25.05.2018

9.00 год

2-10 класи

Історичні місця Львова та області

екскурсії
14.СЗШ  І-ІІІ ст. № 7825.05.2018

9.00 год

подвір’я школиурочиста  лінійка
15.ЛССЗШ №81

Ім. П. Сагайдачного

25.05.2018

09.00 год.

 

шкільний спортивний майданчик

 

шкільна лінійка

 

16.СЗШ № 9125.05.2018

10.00 год.

подвір’я школисвятковий концерт
17.СЗШ № 9225.05.2018

9.00 год.

подвір’я школилінійка
18.НВК школа – садок № 9425.05.2018

09.00 год.

подвір’я заладуродинне свято, талант-шоу, екскурсії
19.СЗШ 9725.05.2018

9.00 год

подвір’я школиурочиста лінійка
20.СЗШ № 9925.05.2018

9.00 год.

майданчик школилінійка
21.СЗШ № 10025.05.2018

09:30 год.

подвір’я школиурочиста лінійка
22.НВК «ШЕЛ»01.06.2018

11:00 год.

актовий зал ЛІ УБС вул. Жовківська, 53урочиста академія «Країна дитинства – країна творчості»
16.06.2018

15:00 год.

актовий зал ЛІ УБС вул. Жовківська, 53урочиста академія «Вручення атестатів»
23.Правнича Гімназія25.05.2018

9.00 год

подвір’я гімназіїурочиста лінійка,

молебень

 

24.НВК «ШТЛ»25.05.2018

10.00 год.

подвір’я НВК «ШТЛ»урочиста лінійка
Сихівський район
1ЗШ «Дивосвіт»25.05.2018

10.00 год.

шкільне подвір’яурочисте

свято подяки

2ЗШ «Первоцвіт»25.05.2018

9.30 год.

шкільне подвір’яурочиста лінійка
3НВК ш-с «Софія»25.05.2018

9.30 год.

шкільне подвір’яурочисте зібрання
4НВК ш-г «Сихівська»25.05.2018

10.00 год.

подвір’я

гімназії

традиційна урочиста лінійка
5НВК ш-л «Оріяна»25.05.2018

8.45 год.

стадіон НВК

 

лінійка, флешмоб
6НВК ш-г «Шептицьких»25.05.2018

9.00 год.

школа

 

літургія, урочиста лінійка
7АШ «Тривіта»25.05.2018

10.00 год.

АШ «Тривіта»

 

урочиста лінійка
8СЗШ №125.05.2018

10.00 год.

шкільне подвір’яурочиста лінійка
9СЗШ №1325.05.2018

9.00 год.

шкільне подвір’ясвяткова лінійка
10СЗШ №3225.05.2018

9.00 год.

шкільне подвір’яурочиста лінійка
11ССЗШ №6925.05.2018

10.30 год.

шкільне подвір’ясвято школи-фестиваль

«Львівське ретро»

12СЗШ №7225.05.2018

10.00 год.

 

10.30 год.

шкільне подвір’я

 

шкільні приміщення

урочисте завершення  навчального року

майстер-класи

13СЗШ №7325.05.2018

9.00 год.

стадіон школи

 

святкова лінійка
14СЗШ №8425.05.2018р.

9.30 год.

шкільне подвір’яурочисте зібрання працівників, учнів та батьківської громади
15СЗШ №8625.05.2018

10.00 год.

шкільне подвір’яурочиста лінійка
16СЗШ №9025.05.2018

10.00 год.

шкільне подвір’яурочиста лінійка
17ССЗШ №9325.05.2018

10.30 год.

шкільне подвір’яурочиста зустріч
18СЗШ №9525.05.2018

10.00 год.

шкільне подвір’яурочиста лінійка
19СЗШ №9625.05.2018

9.00 год.

шкільне подвір’ясвяткова лінійка
20СЗШ №9825.05.2018

9.00 год.

сквер Гідності

 

флешмоб, церемонія «Оскар», локації
Личаківський район
1СЗШ №625.05.2018

10.00 год.

шкільне подвір’яурочиста лінійка
2СЗШ №725.05.2018

10.00 год.

шкільне подвір’яробота в локаціях (майстер класи, квести, ігри) для учнів 1 – 8-х, 10-х класів. Урочиста церемонія для випускників та переможців «Сьоме небо»
3ЛСЗШ №825.05.2018

10.00 год.

 

11.00 год.

Церква Пресвятої Євхаристії

Подвір’я школи

молебень

 

 

урочистості

4СЗШ «Лідер»25.05.2018

10.30 год.

ЗСШ «Лідер»день народження школи
5СШ №2125.05.2018

10.00 год.

шкільне подвір’яурочиста лінійка
6ЛСЗШ №2425.05.2018

12.00 год.

шкільне подвір’яурочиста лінійка
7СЗШ №2925.05.2018

9.00 год.

шкільне подвір’яурочиста лінійка
8ССЗШ №3725.05.2018

9.30 год.

майданчик біля школисвятковий концерт
9СЗШ №4225.05.2018

10.00 год.

шкільне подвір’яурочисті збори
10СЗШ №4725.05.2018

10.00 год.

шкільне подвір’ясвяткова лінійка
11СЗШ №4925.05.2018

10.00 год.

спортивний залурочисте привітання для випускників 9-х, 11-х класів
12СЗШ №6325.05.2018

12.00 год.

шкільне подвір’яурочиста лінійка
13СЗШ №7025.05.2018

10.00 год.

шкільне подвір’яподячна молитва на галявині школи
14ЛСЗШ №7125.05.2018

10.00 год.

майданчик біля школиранкова зустріч
15ЛЗШ №8225.05.2018

9.30 год.

шкільне подвір’яурочиста лінійка
16ЛНВК «шк. I ст. – гімназія»25.05.2018

10.00 год.

шкільне подвір’яінтерактивна лінійка
17ЛЗШ-інтернат №225.05.2018

13.30 год.

шкільне подвір’яшкільна Нобелівська премія
18ЗШ «Берегиня»25.05.2018

10.00 год.

шкільне подвір’яурочиста лінійка
19ЛНВК «Провесінь»25.05.2018

9.30 год.

шкільне подвір’язагальношкільна лінійка
20НВК «ш-с «Дзвіночок»25.05.2018

10.00 год.

територія НВК «Дзвіночок»урочиста лінійка
Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.