дивись.info

Провайдери в Україні почали блокувати доступ до російських ЗМІ

Провайдери в Україні почали блокувати доступ до російських ЗМІ

Українські провайдери почали масово блокувати російські пропагандистські ЗМІ.

Про це повідомляють російські ЗМІ.

Провайдери почали обмежувати доступ до пропагандистських російських сайтів НТВ, РЕН ТВ і ВГТРК. При спробі зайти на зазначені ресурси, на екрані з’являється повідомлення: «На виконання указу президента України від 15 травня 2017 року доступ до ресурсів обмежено».

Також обмеження поширилося на такі пропагандистські телеканали як: «Росія 1», «Росія-Культура», «Росія 24», «РТР-Планета», «Цифрове ТБ».

За повідомленням ради національної безпеки і оборони України було застосовано санкції терміном на 3 роки стосовно представництва федерального державного унітарного підприємства «Російське агентство міжнародної інформації «Російське інформаційне агентство «Новости», яке діє у Києві.

Обмеження також поширюється на блокування активів, обмеження або припинення надання телекомунікаційних послуг і використання телекомунікаційних мереж загального користування, заборона на збільшення розміру статутного капіталу і блокування інтернет-провайдерами доступу до інтернет-ресурсу rian.com.ua.

Зокрема, в санкційний список внесена і компанія ТОВ «Интерселект», через яку, за даними СБУ, здійснювалася господарська діяльність «РИА Новости Украина».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.