дивись.info

В Україні діє програма «На тебе чекають вдома»

В Україні діє програма «На тебе чекають вдома»

Ошукане населення Донбасу має право на порятунок свого майбутнього. Для цього діє програма Служби безпеки України «На тебе чекають вдома».

Її суть полягає у тому, що мешканці Донбасу, які не вчинили тяжких злочинів, можуть безперешкодно повернутися до України і врятувати своє майбутнє, не будучи покараними.

«Люди, які, повіривши солодким обіцянкам ворога, зробили кілька кроків неправильним шляхом, не можуть і не будуть розплачуватись за злочини російських терористів. Ошукане населення Донбасу має право на порятунок свого майбутнього. Воно зобов’язане це зробити — заради себе», – йдеться у повідомленні.

Програмою можуть скористатися ті, хто:

готовий добровільно відмовитися від участі в терористичній діяльності та співпрацювати з правоохоронними органами України;

не брали участі у вбивствах, катуваннях, зґвалтуваннях та інших тяжких злочинах;

мають щире бажання виправити власні помилки чесною працею на благо України.

2015 року програмою «На тебе чекають вдома» скористалися понад 60 осіб, яких суди України звільнили від кримінальної відповідальності, а станом на 2017 — понад 200.

Для того, щоб взяти участь у програмі «На тебе чекають вдома», пишіть на електронну адресу [email protected] або ж на сторінку в Facebook [club121851634|@dorogamira] або ж телефонуйте за номерами гарячої лінії: 073-042-06-02, 050-831-26-22 (WhatsApp, Skype).