дивись.info

«Кілер» Бабченка сам здав організатора замаху в СБУ

«Кілер» Бабченка сам здав організатора замаху в СБУ

Розкриття замаху на російського блогера та журналіста Аркадія Бабченка стало можливим завдяки тому, що особа, якій намагалися замовити це вбивство, сама звернулася до СБУ

Про це розповів журналіст Родіон Шовкошитний, який є близьким другом ймовірного виконавця замаху, передає Еспресо.

«Виконавець» дійсно воював в АТО тривалий час. Організатор запропонував йому вбивство Аркадія Бабченка, намагаючись зманіпулювати його патріотичними переконаннями. Отримавши пропозицію та досьє цілі, чоловік одразу звернувся до СБУ. Сталося це близько двох місяців назад. Там завели справу, і вже на отримання авансу виконавець пішов з записуючими пристроями.

Інсценування вбивства журналіста Бабченка було необхідним саме для того, щоб задокументувати отримання плати за «виконання» замовлення від організатора цього злочину.

«Аркадію радив би змінити місце проживання і не вести такий безпечний спосіб життя. Він, мабуть, до кінця ще не зрозумів, що його врятував збіг обставин. Росіяни, які в нас тут живуть. Обережно. Там список великий», – застерігає Родіон Шовкошитний.

Від початку про операцію знало лише вище керівництво СБУ. Вже на фінальній стадії, перед реалізацією, про операцію з інсценуванням вбивства стало відомо одному з посадовців МВС. Генпрокурор дізнався одним з останніх.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.