дивись.info

МЗС України звільнило консула у Гамбурзі через антисемітські заяви

МЗС України звільнило консула у Гамбурзі через антисемітські заяви
Фото: Еспресо.TV

Міністерство закордонних справ України звільнило консула України у Гамбурзі Василя Марущинця через антисемітські заяви.

Про це повідомляє прес-служба МЗС.

Комісія підтвердила, що Марушинець розміщував на своїй сторінці у Facebook публікації антисемітського характеру.

За результатами здійсненого дисципінарного провадження, комісія дійшла висновку, що дії Марущинця розцінюються як порушення Присяги державного службовця, правил етичної поведінки державних службовців, дії, що шкодять авторитету державної служби.

Комісія вважає дії Марущинця «несумісними з дипломатичною діяльністю та принципами державної служби» та запропонувала застосувати до нього дисциплінарне стягнення у вигляді звільнення з посади державної служби.

Наказ про звільнення Марущинця з посади та дипломатичної служби видано 30 травня.

«Копію дисциплінарної справи та результатів службового розслідування, резонансні дії якого можуть містити ознаки кримінального злочину (розпалювання міжнаціональної ворожнечі), буде передано для подальшої правової оцінки до правоохоронних органів», — додали у відомстві.

Також, як повідомляє Громадське, МЗС відкривало провадження через антисемітські висловлювання консула України в Гамбурзі.

Також у Facebook опублікували скріншот видаленого поста дипломата, де він позує з тортом на якому написано 60 (років, — ред.) Mein Kampf («Моя боротьба», автобіографія Адольфа Гітлера, у якій він виклав власну ідеологію націонал-соціалізму, — ред.).

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.