дивись.info

Порошенко офіційно призначив нових членів НКРЕКП

Порошенко офіційно призначив нових членів НКРЕКП
Фото: прес-служба глави держави

Президент України Петро Порошенко підписав указ про призначення нових членів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг.

Про це повідомляє прес-служба президента.

«Я впевнений в тому, що комісія буде працювати як по-справжньому незалежний регулятор, який зможе забезпечити ефективне функціонування ринку. Я вважаю, що конкурсна  комісія відібрала дуже достойних кандидатів, які дуже відповідально будуть ставитись до своїх обов’язків», – підкреслив Президент.

Глава держави також наголосив, що ці зміни мають відчути українські громадяни: «Ми маємо піклуватись про прозоре формування тарифів».

Він також підкреслив, що робота НКРЕКП має бути прозорою і зрозумілою для громадян, забезпечити ефективну антикорупційну складову і бути добре зрозумілою для міжнародних партнерів.

«Це є дуже важливий процес імплементації Закону про національного регулятора в сфері енергетики і комунальних  послуг», – сказав Порошенко.

В ЗМІ раніше називали імена нових членів НКРЕКП, яких відібрала конкурсна комісія: це Олена Антонова (співробітник ДТЕК), Олександр Формагей(працював в «Центренерго» та «Укргідроенерго»), Дмитро Коваленко (працівник енергетичного департаменту НКРЕКП) та «Укренерго»), Євген Магльованний (працівник «Держенергоефективності», раніше працював в НКРЕКП за напрямком комунального сектору) та Оксана Кривенко (працівник НКРЕКП (департамент нафти та газу).

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.