дивись.info

Сьогодні відбувся Форум випускників Львівської політехніки

Сьогодні відбувся Форум випускників Львівської політехніки

Сьогодні в Національному університеті «Львівська політехніка» розпочався Форум випускників.

Про це інформує прес-центр ЛМР.

«Політехніка мене навчила вчитися і шукати те, що тобі треба, в житті завжди вірити у власні сили. Це велика заслуга Політехніки. Велика подяка усім викладачам, бо ця атмосфера, яка є в цих стінах, особлива. Ця атмосфера тебе форматує, бо ти заходиш в будівлі, в яких працювали, вчились люди, які творили науку, якими ми гордимось. У нас сьогодні в Україні є багато людей, які закінчили Політехніку і обіймають ті чи інші посади.

Я маю жаль, бо мені здається, що сьогодні в державі нема розуміння важливості науки і освіти. Я часто чую різні поради, що треба робити в першу чергу. Моя би воля, я би найбільшу кількість фінансів інвестував в освіту і науку. Коли ми говоримо про важливість середньої школи, то як можна мати впевненість у завтрашньому дні, коли вчитель отримує низький рівень зарплати? В мене є така ідея: якщо ми маємо у Львові до 30 тис ІТ-шників, а кожен з них має в середньому до 2 тис доларів, то я вважаю, що вчитель повинен мати середню зарплату, як в ІТ. А викладач, який працює тут, в Політехніці, повинен мати до 5 тис доларів в місяць. Тоді ніхто не буде виїжджати. Я говорю те, що думаю. Найцінніше, що ми маємо в державі, це не родовища, не об’єкти, заводи, це — люди, людський потенціал. Коли сьогодні виїжджають мудрі та освічені — це великий біль для мене особисто. Завдання — зробити все можливе, щоб ситуація змінилась. Хочу вам побажати добрих думок, добрих ідей. Людей треба любити грошима. Має бути сильна Україна. Має бути мудра Україна», — зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

Опісля відбулась дискусія на тему «Глобальні тенденції сьогодення: шлях до успіху», у якій взяли участь: Павло Шеремета, Тарас Кицмей, Олексій Скрипник, Оксана Юринець тощо.

Нагадаємо, Форум випускників Львівської політехніки 2018 відбувається 2 червня в І навчальному корпусі Національного університету «Львівська політехніка» (вул. Карпінського, 2/4).

Форум передбачає виступи і дискусії, активне спілкування і налагодження контактів. Опісля відбудеться святкування і відпочинок у колі друзів та колег.

Цілями Форуму є:

Обговорення глобальних тенденцій в сфері економіки, підприємництва, технологій, інновацій, освіти та у цьому контексті шляхів активізації міжнародної співпраці українських компаній
Обговорення можливостей підтримки освіти в Україні за допомогою сучасних інструментів благодійництва
Стимулювання активної співпраці випускників Львівської політехніки.
Відповідно, під час пленарної дискусії будуть обговорювати такі проблемні питання:

Глобальні тенденції, що формують cвіт сьогодні: економіка, технології, інновації;
Стратегія сталого збалансованого розвитку: можливості для України;
Бізнес-освіта нового покоління: міфи і реальність;
Благодійна діяльність і підтримка освіти в Україні.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.