дивись.info

В Африці створять музей диктатора-людожера

В Африці створять музей диктатора-людожера

Східноафриканська держава Уганда сподівається на збільшення потоку туристів після відкриття військового музею, в якому представлені документи та речі, які розповідають про найжахливіші часи в історії країни.

Перш за все, в музеї буде представлена експозиція, присвячена диктатору Іді Аміну, який у 1970-х роках встановив в країні жорстокий режим, що супроводжувався репресіями, масовими вбивствами та депортаціями.

Як пояснив BBC керівник Управління з туризму Уганди Стівен Азіімве, з роками інтерес до історії підвищується і його треба задовольнити.

“Я прожив через епоху Іди Аміна, коли був зовсім малим, мої однолітки втратили своїх батьків через режим”, – сказав він.

Пан Азіімве зазначив, що в кожній країні є своя історія та визначні пам’ятки.

“В Уганді у нас є жива природа – гірські горили, але ми намагаємося ознайомити і з минулим”, – додав він.

Окрім експозиції, присвяченої Іді Аміну, в музеї будуть експонати й про іншу жахливу фігуру в історії Уганди – Джозефа Коні – лідера повстанського угруповання Армія опору Господа Бога.

Він оголосив, що має намір створити державу, засновану на Десяти Божих заповідях. Бойовики Коні грабують та вбивають місцевих мешканців, відтинають людям кінцівки, викрадають дітей і роблять з них солдат або використовують їх як сексуальних рабів.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.