дивись.info

У Криму оголосили режим НС

У Криму оголосили режим НС

У Криму оголосили режим надзвичайної ситуації через посуху в Красногвардійському, Нижньогірському, Первомайському та Радянському районах. Про це йдеться в розпорядженні російського глави Криму Сергія Аксьонова, опублікованому на порталі уряду, передає Крим.Реалії.

«Ввести з 2 червня 2018 роки для органів управління і сил територіальної підсистеми Криму єдиної державної системи попередження і ліквідації надзвичайних ситуацій на території Криму режим функціонування «надзвичайна ситуація». Встановити для органів управління і сил ТСНС регіональний рівень реагування», – йдеться в документі.

Згідно з розпорядженням, адміністраціям Красногвардійського, Нижньогірського, Радянського, Первомайського районів необхідно забезпечити всіх заходів, які прийме комісія з ліквідації НС при російському уряді Криму.

Крім того, повідомляється, що Мінсільгоспу півострова до 30 червня 2018 року необхідно підготувати і направити до профільного російське міністерство документи для компенсації збитку кримським аграріям.

Раніше Мінсільгосп Криму повідомляв, що кримські аграрії зберуть урожай зерна удвічі менший за торішній – всього 800 тисяч тонн – через погану погоду.

Наприкінці травня російський глава Криму Сергій Аксьонов повідомив, що збиток, який понесли кримські аграрії від весняної посухи, становить понад мільярд рублів.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.