дивись.info

Перший тепловоз General Electric в Україні чекають у серпні

Перший тепловоз General Electric в Україні чекають у серпні

Перший вироблений в США тепловоз за контрактом «Укрзалізниці» з General Electric буде поставлений в Україну в серпні.

Про це заявив глава ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» Володимир Приходько в інтерв’ю Liga.net.

«Ми пов’язані документом про нерозголошення комерційної інформації. Можу сказати, що зараз на заводі Ері в штаті Пенсільванія збирається перший тепловоз… У серпні він прибуде до Одеси. Звідти “Укрзалізниця” його доставить до Кременчука, і ми починаємо роботу», – сказав Приходько.

Приходько уточнив, що в відношенні перших 30 тепловозів КВБЗ забезпечить 10% локалізації їх виробництва.

«Мова йде про приведення систем до українських стандартів в частині специфіки і експлуатації на українських дорогах. В цей відсоток локалізації входить установка системи безпеки, збору інформації, сигналізації про проблеми і пожежогасіння і т. д. Плюс сертифікація продукту і випробування. Після цього ми віддаємо тепловоз, який відповідає всім українським нормам, американській стороні, а вони передають “Укрзалізниці”», – пояснив глава компанії.

«Після цього будуть вирішуватися питання фінансування партії з 31-го по 215-й тепловоз і повинен укладатися договір на поставку, відповідно до графіка виконання локалізації по роках. В кінцевому підсумку повинні вийти на максимальну локалізацію, що відповідає проведенню всіх робіт в Україні, за винятком придбання американської комплектації силового агрегату і супроводжуючих його вузлів. Все інше – українського виробництва», – додав Приходько.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.