дивись.info

У Львові створять громадську ініціативу «Альянс творчої молоді»

У Львові створять громадську ініціативу «Альянс творчої молоді»

Більше 50-ти громадських організацій, культурних фондів, творчих спілок, волонтерських та соціальних об’єднань задекларували наміри створити потужну громадську ініціативу – Альянс творчої молоді.

За ініціативи керівництва Львівського палацу мистецтв, понад 50-ть громадських організацій підписали меморандум про співпрацю, розвиток сучасної культури та мистецтва на Львівщині, а також задекларували спільні наміри щодо популяризації  культурно-мистецького центру та реалізації спільних проектів та ініціатив на базі палацу мистецтв.

Як зазначає в.о. генерального директора Львівського палацу мистецтв Юрій Візняк «Палац нарешті почав виконувати свою справжню місію та функцію в культурному житті міста та області. Ми задекларували своє бажання, на базі комунальної установи, створити вільний майданчик для реалізації творчого потенціалу талановитої молоді та вже визнаних митців, культурно-мистецьких, соціальних, благодійних, волонтерських проектів, програм та ініціатив, створення сучасних творчих центрів та шкіл, організації різнопланових подій, заходів, виставок, концертів, форумів, семінарів, конференцій, майстер-класів тощо. А, також, популяризації Львівського палацу мистецтв та його діяльності».

В перспективі ініціатива повинна об’єднати  близько 150 громадських організацій, які спільно працюватимуть над розвитком культури, творчості, сучасного та креативного мистецтва,  збереження національної ідеї, пам’яті та ідентичності,  історичних цінностей, українських традицій та принципів демократичного суспільства,  реалізацією  масштабних арт – проектів, програм та старт-апів.

Підписати меморандум та увійти до Альянсу творчої молоді можуть громадські організації, асоціації, благодійні фонди, творчі спілки, фундації, що представляють культурні, мистецькі, соціальні, волонтерські, освітні кола.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.