дивись.info

ЗМІ опублікували буцімто «розстрільний список» з 47 журналістів та блогерів

ЗМІ опублікували буцімто «розстрільний список» з 47 журналістів та блогерів

Видання «Страна» опублікувало список з 47 українських журналістів і блогерів, яким, за версією українських спецслужб, загрожує смерть від рук кілерів.

Як стверджує джерело в СБУ, ці списки Герман нібито передав своєму «куратору Дмитру» в контррозвідці ще 21 травня 2018 року.

Сам Герман, за його ж версією, отримав їх від В’ячеслава Пивоварника, якого раніше звинуватив у фінансуванні тероризму на території України на гроші якогось «фонду Путіна». І тут же довів до відома контррозвідку.

Нагадаємо, Герман стверджує, що брав участь в спецоперації контррозвідки СБУ щодо викриття мережі російських агентів в Україні, які нібито готували вбивства на території нашої країни, проте, з якоїсь причини, був затриманий представниками іншого департаменту СБУ.

Водночас, генпрокурор Юрій Луценко заперечує, що Герман співпрацював з СБУ. За версією українських правоохоронців, Герман був організатором щодо виконання злочинного замовлення, що надійшло до нього від «невстановлених осіб», які співпрацювали нібито з російськими спецслужбами.

Характерно, що в ньому немає журналіста Аркадія Бабченко, якого кілери хотіли вбити першим.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.