дивись.info

Під час огляду жінки, котру вчора витягнули з ями, медики не виявили жодних подряпин

Під час огляду жінки, котру вчора витягнули з ями, медики не виявили жодних подряпин

Під час огляду жінки, котру вчора витягнули з ями поблизу вул. Роксоляни, не було виявлено ні подряпин, ні забоїв, ні жодних травм.

Про це пише прес-служба ЛМР.

Зокрема, як повідомили в Залізничній районній адміністрації, як учора неподалік вул. Роксоляни жінка, 1961 року народження, потрапила до ями не відомо, оскільки, як інформують медики, під час огляду не було виявлено ні подряпин, ні забоїв, ні жодних травм. Жінка має ментальні розлади.

Зараз вона перебуває на стаціонарному лікуванні в спеціалізованому закладі. А працівники ШРП району проводять засипання ям.

«Цю жінку виявили близько 21 год вечора, коли надворі було ще доволі світло. Як ця жінка, 1961 року народження, потрапила до ями не відомо, оскільки, як інформують медики, жінка має ментальні розлади. Зараз вона перебуває на стаціонарному лікуванні в спеціалізованому закладі. Її спершу було доправлено у Лікарню швидкої медичної допомоги, де її оглянули. Під час огляду не було виявлено ні подряпин, ні забоїв, ні жодних травм. Тому лікарі припускають, що виглядає наче вона сама залізла до ями, оскільки є доволі худенької тілобудови. Це є територія біля торфовищ, фактично промзона. Яма була свіжовирита невідомими особами, які шукали металобрухт. Зараз працівники нашого ШРП засипають ті ями», — повідомила в.о. голови Залізничної районної адміністрації Ірина Джурик.

Нагадаємо, учора на «Гарячу лінію міста» надійшла інформація, що неподалік вул. Роксоляни у яму глибиною 3−4 м провалилась жінка. Як повідомили у Залізничній районній адміністрації, вбік від вул. Роксоляни є дачні самозахоплені ділянки, де торфовища. На цих територіях проходить межа Залізничного району та Яворівського району.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.