дивись.info

Псевдомінер пішов на «рекорд»: учора чотири рази надходили повідомлення про «замінування»

Псевдомінер пішов на «рекорд»: учора чотири рази надходили повідомлення про «замінування»

Учора на електронну адресу «Центру безпеки» чотири рази надходили повідомлення про «замінування» бізнес-центрів. Про це повідомили у департаменті з питань цивільного захисту ЛОДА.

6 червня, близько 09:27 год., від чергового УСБУ у Львівській області отримано інформацію, що на електронну адресу «Центру безпеки» Львова надійшли повідомлення про закладення вибухових пристроїв за адресами: вул. Промислова, 52 – Бізнес-центр “Український капітал”; вул. Богдана Хмельницького, 176 – Бізнес-центр “Lemberg”; вул. Наукова, 7А, 7Б, 7Д – Бізнес-центр “Оптіма – Плаза”; вул. Шевченка, 111А – Торгово-офісний центр “Легенда – Клас”; вул. Героїв УПА, 73, корпус 5 – Бізнес-центр “Тауер”.

Вимог, виконання яких могло б відвернути вибухи, не висувалось.

На місцях подій, працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова, згідно з “Планом дій …” Місця подій були огороджені, виставлено охорону та припинено доступ сторонніх осіб.

О 12:25 год. від чергового УСБУ у Львівській області отримано інформацію, що на електронну адресу “Центру безпеки” м. Львова надійшло повторне повідомлення про закладення вибухових пристроїв у Львові за попередніми адресами та вул. Зелена,109 – Бізнес-центр “Клуб ділових людей”.

Вимог, виконання яких могло б відвернути вибухи, не висувалось.

На місцях подій, працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з “Планом дій …” Місця подій були огороджені, виставлено охорону та припинено доступ сторонніх осіб.

О 16:27 год. від чергового УСБУ у Львівській області отримано інформацію, що на електронну адресу “Центру безпеки” Львова надійшло чергове повідомлення про закладення вибухових пристроїв за попередніми адресами та вул. Богдана Хмельницького, 52 – Адміністративна будівля відділу матеріально-технічного забезпечення ГУ НП у Львівській області.

Вимог, виконання яких могло б відвернути вибухи, не висувалось.

О 18:27 год. від чергового УСБУ у Львівській області отримано інформацію, що на електронну адресу “Центру безпеки” м. Львова надійшло повторне повідомлення про закладення вибухових пристроїв у м. Львові за адресами, як у повідомленні о 12:25 год.

Вимог, виконання яких могло б відвернути вибухи, не висувалось.

Працівниками слідчо-оперативних груп районних відділів ГУ НП у Львівській області, спеціалістами вибухово-технічного управління ГУ НП у Львівській області разом з кінологами проведено обстеження приміщень бізнес-центрів та прилеглих територій.

О 20:50 год. пошукові роботи у місцях можливого замінування були завершені, вибухових пристроїв не виявлено.

Заходи по встановленню особи, яка надала неправдиве повідомлення про замінування, продовжуються.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.