дивись.info

У Opendatabot назвали зарплатних боржників в Україні

У Opendatabot назвали зарплатних боржників в Україні

Найбільшим боржником із зарплати є футбольний клуб «Металіст», який винен 46 млн грн

В Україні заробітну плату своїм працівникам роками не виплачує 771 компанія. Про це повідомила директор з комунікацій Opendatabot Дарина Даниленко, передає delo.ua.

«Таких компаній виявилося 771. Їх виявилося небагато, адже ці компанії складають лише 1% від загальної кількості компаній, а зараз в Україні зареєстровано понад мільйон активних компаній», – розповіла вона.

Даниленко пояснила, що до реєстру надходить інформація, що стосується тільки тих компаній, щодо яких відкрито виконавче провадження. Найбільшим боржником із зарплати є футбольний клуб «Металіст», який повинен 46 млн грн.

Згідно з результатами аналізу Opendatabot, більше компаній-боржників знаходиться в Київській області – 187, а загальна сума заборгованості становить 53 млн грн. При цьому в Харківській області в реєстрі зафіксовано 32 боржника, а загальна сума заборгованості становить понад 60 млн грн.

Як відзначають в Opendatabot, найбільша кількість виконавчих проваджень проводиться по «Запоріжжяобленерго» – 3 559. Це означає, що на даний момент така кількість робочих чекає виплату своєї зарплати.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.