дивись.info

Більшість прилеглих до Тернополя сіл відмовилися приєднуватися до Тернопільської ОТГ 

Більшість прилеглих до Тернополя сіл відмовилися приєднуватися до Тернопільської ОТГ 

До Тернопільської ОТГ увійдуть лише Козлів, Курівці, Малашівці і Чернихівці. Села Велика Березовиця, Великі Бірки та Смиківці наразі залишаються поза всіма ОТГ. 

Більшість прилеглих до Тернополя сіл відмовилися приєднуватися до Тернопільської ОТГ. Близько 200 жителів довколишніх сіл прийшли сьогодні на сесію облради і відстояли своє право на самостійні ОТГ, передає Інформатор.

Відтак за перспективний план формування громад Тернопільської області, який передбачає створення біля Тернополя ще 4 нових ОТГ окрім вже двох діючих, сьогодні проголосували 53 із 54 зареєстрованих депутатів, один утримався.

Зокрема буде створено ОТГ з центром і Білій, Підгородньому, Настасові та Острові. До Тернопільської ОТГ увійдуть лише Козлів, Курівці, Малашівці і Чернихівці. Села Велика Березовиця, Великі Бірки та Смиківці наразі залишаються поза всіма ОТГ.

Однією з причин, чому жителі прилеглих сіл не хотіли об’єднуватися з Тернополем, є систематичні земельні скандали, які супроводжують каденцію міського голови від ВО «Свобода» Сергія Надала, провали в комунальній сфері, просування в місті екологічно небезпечних торф’яних котелень, забудова парків.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.