дивись.info

Google назвала місця, де українці хочуть відпочивати

Google назвала місця, де українці хочуть відпочивати

В компанії Google Україна проаналізували запити українських користувачів щодо відпочинку в різних країнах світу й на вітчизняних курортах за останні три місяці та визначили найбільш популярні напрямки.

Трійка лідерів зовнішнього туризму – Туреччина, Єгипет і Болгарія, а внутрішнього – Затока, Бердянськ і Одеса, повідомляє прес-служба компанії.

«Нарешті прийшло довгоочікуване літо, і якщо ви мрієте про плавання в басейні або морі та теплі піщані пляжі, саме час планувати свою відпустку. Ось і українські користувачі Google все частіше шукають інформацію про відпочинок. Ми проаналізували пошукові запити українських користувачів зі словами “відпочинок в…/отдых в…” за останні 3 місяці і з’ясували, про які країни і курорти найчастіше запитують українці у Google», – йдеться в публікації.

Так, для відпочинку за кордоном у українців найпопулярнішим напрямком незмінно залишається Туреччина. Загалом перша трійка лідерів не змінилася з минулого року – на другому місці – Єгипет, а на третьому – Болгарія.

Вперше до топ-10 потрапили такі екзотичні напрямки, як Балі і Таїланд.

Загалом «гаряча» десятка зарубіжних напрямків для відпустки, на думку українських користувачів Google, має такий вигляд:

Туреччина.
Єгипет.
Болгарія.
Грузія.
Балі (Індонезія).
Кіпр.
Греція.
Туніс.
Хорватія.
Таїланд.
Не втрачають своєї популярності й українські курорти, що підтверджує кількість запитів. Цього року користувачі Google Україна найчастіше шукали відпочинок в Затоці, Бердянську та Одесі.

Повністю перша десятка популярних напрямків для відпочинку в Україні така:

Затока.
Бердянськ.
Одеса.
Карпати.
Кирилівка.
Крим.
Генічеськ.
Скадовськ.
Щасливцеве.
Залізний Порт.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.